Letní provoz

Rodiče, kteří požadují – dle kritérií – umístit své dítě v době letních prázdnin do MŠ Sluníčko nebo MŠ Palackého, musí vyplnit Žádost o umístění v červenci a srpnu (v sekci Pro rodiče, ke stažení) a odevzdat paní uč. ve třídě nejpozději do 31. 5. 2023.

3. 7. – 21. 7. provoz MŠ Sluníčko

24. 7. –  4. 8. obě MŠ uzavřeny

7. 8. – 25. 8. provoz MŠ Palackého

28. 8. – 1. 9. obě MŠ otevřeny

 

 

Zápis do MŠ Sluníčko

Zápis dětí do MŠ Sluníčko proběhne ve středu 10. května a ve čtvrtek 11. května 2023.

Od 11. dubna 2023 využijte elektronický předzápis, kde si můžete zarezervovat přesný termín a čas. https://elektronickypredzapis.cz/ 

K zápisu se dostavte s Vaším dítětem a jeho očkovacím a rodným listem. Nezapomeňte také přinést lékařem potvrzenou přihlášku a občanský průkaz zákonného zástupce.

Těšíme se na Vás.

 
 

Schůzka – lyžařský kurz

V úterý 6.12.2022 v 15:30 se koná schůzka pro rodiče přihlášených dětí na lyžařský kurz. Informační schůzka ve třídě TRPASLÍCI.

 

SYSTÉM TWIGSEE

Do vašich e-mailových schránek posíláme informativní dopis týkající se nové komunikační platformy Twigsee. Jedná se především o nástěnku a komunikaci pouze pro danou třídu. 
Pravděpodobně vám budou od společnosti Twigsee poslány e-maily ohledně nastavení a přihlášení. V případě nejasností se můžete obrátit na paní učitelky, nebo se můžete obrátit přímo na Twigsee.
Děkujeme za pochopení 
 
 

Martin na bílém koni

V pátek 11. 11. do naší školky přijede Martin na bílém koni.

Na zahrádce u Motýlků a Trpaslíků na vás čekají připravené úkoly, které si můžete sami kdykoliv během dne s dětmi plnit.

 

Vánoční focení

POZOR ZMĚNA!

Vánoční focení se přesouvá ze čtvrtka 10.11. na PONDĚLÍ 21.11.2022 (ze zdravotních důvodů p. fotografa).

Děkujeme za pochopení