Projekt Krabička úsměvů

Naše školka Sluníčko se prvním rokem zapojila do projektu „Krabička úsměvů“. Děti v rámci výuky vytvoří malý dáreček, přáníčko či obrázek.

Kdokoli z vás má chuť a chce vytvořit úsměv na tváři, může se zapojit tím, že věnuje nějakou drobnůstku (ponožky, jmelí, hrníček, mýdlo, časopis, knížku) zabalenou v krabičce. Cokoliv, o čem si myslíte, že by udělalo radost. Něco, z čeho dýchne to, že si někdo dal „práci“ vyrobit nebo napsat něco „od srdce“.

Vše vánočně zabalte klidně do obyčejné krabičky, kterou prosím nadepište, komu je určena (dámě, pánovi) a přiložte vzkaz nebo přáníčko. Nejde o hodnotu dárku, ale o pocit.

Krabičky úsměvů sbíráme do 14.12.2023 ve vestibulu růžové budovy C (Koťata, Kuřátka), které následně budou předány na LDN v Novém Bydžově a Městci Králové, případně podle počtu krabiček i na další místa.

Pojďme společně udělat svět trochu hezčí. Pojďme ukázat dětem, že je fajn udělat někomu radost. Věříme, že se nám letos společně podaří rozsvítit oči těm, jež o vánočních svátcích nemůžou být se svými blízkými.

Děkujeme 🙂